Zakładanie konta, rejestracja w portalu, KLUCZ DOSTĘPU

Założenie konta w platformie Wikamp oraz rejestracja w portalu studiów podyplomowych są niezbędne, aby uzyskać pełen dostęp do informacji umieszczonych na portalu. W szczególności bez założenia konta nie będzie możliwe aplikowanie o uczestnictwo w studiach.

Administratorem danych osobowych kont założonych w platformie Wikamp jest Politechnika Łódzka. Konta zakładane samodzielnie podlegają ochronie tak samo jak konta pracowników i studentów Uczelni. Jeżeli chodzi konkretnie o portal studiów podyplomowych, to zarejestrowane w nim konta będą wykorzystywane wyłącznie w celach związanych ze studiami i szkoleniami prowadzonymi przez Instytut. Rejestracja oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Instytut. Konto zarejestrowane w portalu można w każdej chwili wyrejestrować (wypisać się).

Jak założyć konto w platformie Wikamp:

  • Przejść bezpośrednio do strony zakładania konta, lub
  • Kliknąć przycisk "Zaloguj się" w górnej prawej części strony:

    Na stronie logowania kliknąć przycisk "Zacznij teraz od utworzenia nowego konta!" w dolnej prawej części strony:

W procesie zakładania konta należy podać działający adres e-mail, ponieważ będzie on poddany weryfikacji. Prosimy też o podawanie poprawnych danych osobowych takich jak imię i nazwisko. Nie ma potrzeby podawania innych (opcjonalnych) danych.

Jak zarejestrować się w portalu

Aby zarejestrować się w portalu należy przejść do strony rejestracji i podać klucz dostępu do kursu.

Obecny klucz dostępu do kursu to: gainknowledge

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 6 sierpnia 2015, 22:28